Team

Pl

Won

Los

Dr

Fr

Ag

Diff

Pts

OJM

16

13

1

2

84

22

62

41

LAMP ALBION

16

13

1

2

46

12

34

41

GOLDMINE

16

8

5

3

40

31

9

27

GSA

16

6

6

4

39

35

4

22

LANGLEY TOWN

16

6

9

1

35

39

-4

19

BNJS MANN& CO

16

5

8

3

42

69

-27

18

FC SADDLERS CLUB

16

5

10

1

31

49

-18

16

HARGATE ARMS

16

4

9

3

27

56

-29

15

SOORMA

16

2

13

1

27

58

-31

7

SUNDAY  17TH MAY

 

OJM  5  V  1  HARGATE

 

THURS  14TH  MAY

 

OJM  15  V  2  BNJS

 

TUES  12TH APRIL

 

OJM  4  V  0  LAMP ALBION

SUNDAY 10TH MAY

 

OJM  5  V 1 GSA

SUNDAY 3rd MAY

 

GOLDMINE 1   V 6  OJM

 

BNJS MANN 0   V 6  LAMP ALBION

SUNDAY  26TH  APRIL

 

GSA  0  V  2  LAMP ALBION

SUNDAY APRIL 19TH

 

LANGLEY TOWN 1  V 5  FC SADDLERS CLUB

 

LAMP ALBION 6  V 0  HARGATE ARMS

SUNDAY 12th APRIL

 

LAMP ALBION 0  V 0  OJM

SUNDAY 29TH  MARCH

 

SOORMA 0  V 1  LANGLEY TOWN

SUNDAY 15TH MARCH

 

FC SADDLERS 0  V  2  LANGLEY TOWN

 

HARGATE ARMS  0  V  4  GSA

SUNDAY 1ST MARCH

 

FC SADDLERS CLUB 1  V 2  LAMP ALBION

SUNDAY 15th  FEBRUARY

 

GOLDMINE 1  V 4  LAMP ALBION

SUNDAY 8th  FEBRUARY

 

BNJS MANN & CO 3  V 0  LANGLEY TOWN

 

HARGATE ARMS 3  V1   SOORMA

 

FC SADDLER CLUB 1  V 5  OJM

 

SUNDAY 1st FEBRUARY

 

GSA 3  V 4  FC SADDLERS CLUB

 

SOORMA 2  V 10   OJM

 

LAMP ALBION 1  V 0  GOLDMINE

 

HARGATE ARMS 4  V  4  BNJS MANN

SUNDAY 25thJANUARY

 

LANGLEY TOWN 7  V 3  SOORMA

SUNDAY 18thJANUARY

 

SOORMA 2  V 3  GOLDMINE

SUNDAY 07th DECEMBER

 

SOORMA 1 V 3 FC SADDLERS CLUB

 

GOLDMINE 2 V 1 GSA

 

BNJS MANN CO 1  V 0  APPLE TREE

 

HARGATE ARMS 1 V 5 LANGLEY TOWN

 

SUNDAY 30th  NOVEMBER

 

LANGLEY TOWN 3  V 2  APPLE TREE

 

FC SADDLERS CLUB 2  V 2  BNJS MANN CO

 

SUNDAY 23rd  NOVEMBER

 

FC SADDLERS CLUB 1  V 4  HARGATE ARMS

 

GSA 2  V 1  LANGLEY

 

GOLDMINE 5  V 0  BNJS MANN CO

 

SUNDAY 16 NOVEMBER

 

LANGLEY TOWN  2  V 1  BNJS MANN

 

SOORMA 1  V 5  GSA

 

FC SADDLERS CLUB 1 V 3 GOLDMINE

 

SUNDAY 09 NOVEMBER

 

LAMP ALBION  3  V  1  APPLE TREE

 

GSA 2  V 2  GOLDMINE

 

 BNJS MANN CO 5 v 2  SOORMA

 

HARGATE ARMS 2  V 4  FC SADDLERS CLUB

 

LANGLEY TOWN 1  V 3  OJM

SUNDAY 02 NOVEMBER

 

LANGLEY TOWN 0  V 4 GOLDMINE FC

 

OJM 4  V 0  SOORMA

 

BNJS MANN CO 4  V 2  HARGATE ARMS

SUNDAY 26th OCTOBER

 

LAMP ALBION 6  V 1  BNJS MANN

 

GSA 2  V 3  HARGATE ARMS

 

GOLDMINE 3  V 2  APPLE TREE

 

FC SADDLERS CLUB 2  V 0  SOORMA

SUNDAY 19th OCTOBER

 

SOORMA  3  V 3  HARGATE ARMS

 

BNJS MANN CO 5  V 3  GOLDMINE

SUNDAY 12th OCTOBER

 

LAMP ALBION 3  V 0  LANGLEY TOWN

 

APPLE TREE 0  V 6  OJM

 

GSA 1  V 2  SOORMA

 

GOLDMINE 1  V 3  HARGATE ARMS

 

BNJS MANN 6  V 3  FC SADDLERS CLUB

 

SUNDAY 05th OCTOBER

 

LANGLEY TOWN 2  V 3  GSA

SOORMA 8  V 1  BNJS MANN

HARGATE ARMS 0  V 3 LAMP ALBION

OJM 3  V  4 GOLDMINE

FC SADDLERS CLUB  4 V 2  APPLE TREE

SUNDAY 28th SEPTEMBER

 

LAMP ALBION 3 V 0 FCSADDLERS CLUB

APPLE TREE 3 V 2 BNJS MANN

GOLD MINE 4 V 0 SOORMA

OJM 4 V 0 HARGATE ARMS

SUNDAY  21ST  SEPTEMBER

 

LANGLEY TOWN 2  V 3  LAMP ALBION

 

SOORMA FC 3  V  7 APPLE TREE

 

HARGATE ARMS 1  V  1 GOLDMINE FC

 

BNJS MANN 3  V 4  OJM FC

 

FC SADDLERS CLUB 2  V  4 GSA FC

SUNDAY 14TH SEPTEMBER

 

LAMP ALBION 3-1 SOORMA

 

APPLE TREE 4-3 HARGATE ARMS

 

GSA 3-1 BNJS MANN

 

GOLD MINE 1-1 LANGLEY TOWN

 

OJM 6-1 FC SADDLERS CLUB

PREMIER  2014/15

Sunday 31st August 2014

 

Lamp Albion  1  v  1  G.S.A FC

 

Goldmine  5  V  1  FC Saddlers